Tomasz Poniński, Przewodniczący Rady Nadzorczej

Tomasz Poniński jest prezesem  Orenore Polska Sp. z o.o. - spółki inwestycyjnej tworzącego grupę kapitałową, działającą w obszarach: life science/biotechnologii, Internetu i energii odnawialnej. Tomasz Poniński posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży inwestycyjnej i doradczej. Jest absolwentem SGH w Warszawie kierunków Zarządzanie oraz Finanse i Bankowość, doktorantem w Szkole Głównej Handlowej. 

Tomasz Poniński jest Prezesem Zarządu Biovo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (46,28% udział w kapitale zakładowym), oraz Prezesem Zarządu Orenore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

 

Krzysztof Laskowski, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Krzysztof Laskowski jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i wspólnikiem w kancelarii prawnej Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz inwestycjach kapitałowych. Uczestniczył w wielu pomyślnie zrealizowanych transakcjach fuzji i przejęć m.in. w sektorze stalowym, nieruchomości, life science, mediów, reklamy i telekomunikacji, także dla podmiotów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doradza funduszom typu private equity i venture capital na każdym etapie inwestycji – od stworzenia i negocjowania umowy, po optymalne wyjście z projektu. Zasiada w Radach Nadzorczych Legii Warszawa Sekcja Koszykówki S.A. oraz Rochstar S.A.

 

Dariusz Zimny, Członek Rady Nadzorczej

Pan Dariusz Zimny jest Vice prezesem Inwestycje Kolejowe Sp. z o.o. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu podmiotami gospodarczymi w Polsce i Czechach. Zaangażowany był w tworzenie produktu dla rynku kolejowego i negocjacje z partnerami takimi jak Skoda Transportation a.s. Alstom I Pesa. Współtwórca niszowych projektów w branży logistyki transportu kolejowego opartych o autorskie rozwiązania techniczne. Pan Dariusz Zimny jest znakomicie zorientowany na rynku kapitałowym, posiadający doświadczenie w projektach przejęć i połączeń jednostek. Od 20 lat jest inwestorem Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W latach 2008-2016 zdobył szeroka wiedzę i doświadczenie nadzorcze jako Członek Rady Nadzorczej w firmie STK SA. Jest koinwestorem Poltreg S.A. spółka opracowała pierwszą i jedyną na świecie metodę leczenia cukrzycy typu l za pomocą limfocytów T- regulatorowych. W diagnostyce laboratoryjnej jako inwestor wsparcia udzielał w zakresie biznes development.
 

Nigel Kyle, Członek Rady Nadzorczej

Nigel Kyle jest dyrektorem ds. Technologii w firmie Lycotec Ltd w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Jest odpowiedzialny za opracowanie nowych funkcjonalnych żywności i preparatów nutraceutycznych ze szczególnym naciskiem na skuteczne przygotowanie do produkcji w pełnej skali. Nigel ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w klastrze biotechnologii w Cambridge i specjalizuje się w stabilizacji składników aktywnych.
 

Paweł Bala, Członek Rady Nadzorczej