Cambridge Chocolate Technologies.
Odpowiedź brzmi - czekolada.

Firma Cambridge Chocolate Technologies Ltd została założona, by pomagać ludziom żyć zdrowo oraz by mogli oni cieszyć się ochroną przeciwstarzeniową, którą zapewnia CZEKOLADA.

Opracowujemy innowacyjne, klinicznie testowane, produkty w obszarze żywności funkcjonalnej, celem wzbogacenia codziennej diety o innowacyjne składniki i receptury powstałe w wyniku badań korzyści płynących z polifenoli zawartych w kakao oraz innych naturalnych antyoksydantów.

 

Odkryj moc funkcjonalnej ciemnej czekolady opracowanej przez Cambridge Chocolate Technologies

Firma Cambridge Chocolate Technologies, z siedzibą w Cambridge, UK, opracowuje, a następnie obejmuje ochroną patentową produkty, które, działając od wewnątrz, wpływają na poprawę biomarkerów i fizjologii organów. Nasze produkty powstają na bazie ciemnej czekolady premium o zawartości kakao 70%, jak również całego spektrum antyoksydantów i biologicznie dostępnych polifenoli zawartych w kakao. Produkty te są wynikiem dziesięcioletnich, intensywnych i niezależnych badań nad polifenolami zawartymi w kakao i wolnym rodnikami oraz badań klinicznych i licznych testów. Ponad 3000 pacjentów wzięło udział w przeprowadzonych przez nas badaniach medycznych i testach klinicznych. Otrzymaliśmy pięć prestiżowych grantów i nagród, przyznano nam dwa patenty (dla obszarów USA i UE), a trzy kolejne zgłoszenia patentowe są obecnie rozpatrywane w trzydziestu pięciu krajach. Skuteczność biologiczna produktów CCT została potwierdzona klinicznie. Opracowaliśmy standaryzowaną technologię produkcji oraz doskonały proces kontroli jakości Cambridge Technology Quality Pass.

 

Zobacz, jak dokładnie przebadane przez nas składniki wpływają na poprawę twojego zdrowia

Właściwości medyczne kakao i czekolady są znane od siedemnastego wieku. W Europie liczne dokumenty historyczne wspominają o wartości zdrowotnej czekolady. Pomimo że była również spożywana jako napój ze względu na przyjemny smak, traktowano ją głównie jako produkt leczniczy, zwalczający różne choroby, włącznie z dusznicą i bólami serca.

 
 
Najedź kursorem myszy,  
 
  by przeczytać więcej